Rynek pierwotny

Szczegóły
Zapytanie
Mapa i okolica
Video

Apartament N 32/9 z widokiem na połnoc SKY TOWER, Wrocław

ID oferty: 4010

Cena: Skontaktuj się z nami info.ofertadom@gmail.com Wrocław Przelicz

Adres: ul. Powstańców Śląskich 95, Wrocław, Dolnośląskie, Polska

Powierzchnia: 56 m2

Liczba pokoi: 2

Łazienki: 1

Piętro: 32

Opis:

Apartamenty SKY TOWER mieszczą się w najwyższym w  Polsce budynku mieszkalnym, który liczy sobie 212 metrów wysokości i 51 pięter. Wrocławski SKY TOWER jest obecnie jedynym budynkiem mieszkalnym w Unii Europejskiej, oferującym możliwość zakupu apartamentu nawet na 48 piętrze.

Dlatego to miejsce wyjątkowe, oferujące zupełnie nową jakość życia. Symbolizuje prestiż, luksus i funkcjonalność, a także swobodę. Dzięki w pełni  przeszklonej elewacji z mieszkań można podziwiać rozciągającą się aż po horyzont panoramę Wrocławia, niemal namacalnie poczuć atmosferę tętniącego życiem miasta.

Apartamenty SKY TOWER jest inwestycją zakończoną, budynek już jest zamieszkany, w pełni funkcjonuje – wraz z  położoną w podium Galerią handlową.

W kompleksie SKY TOWER znajduje się 231 apartamentów o powierzchniach od 50 do 227 m2  w różnych wersjach wykończenia.  Do apartamentów położonych w budynku niższym zwanym Żaglem przynależą przestronne tarasy o powierzchni do 60 m. Apartamenty można łączyć uzyskując idealną dla każdego powierzchnię.

Apartamenty SKY TOWER oferowane są zarówno w stanie deweloperskim jak i wykończone, gotowe do zamieszkania.

Apartamenty wykańczane są  według indywidulanych  projektów, które powstają we współpracy z renomowanymi architektami wnętrz. Dysponujemy specjalnie dedykowanym  działem aranżacji i wykończenia wnętrz, który koordynuje przebieg całego procesu wykończeniowego apartamentu – o powstania projektu, poprzez jego wykończenie, umeblowanie oraz doposażenie.

Duża część apartamentów kupowana przez klientów inwestycyjnie, oddawana jest nam w usługi zarządzania najmem – wtedy doposażamy apartament we wszelkie potrzebne dla najemców elementy życia codziennego – sprzęt RTV i AGD, naczynia, ręczniki czy  pościel. Taki apartament  obejmowany jest dodatkowo usługami Concierge oraz sprzątania.

Cena apartamentów jest zróżnicowana  w zależności od powierzchni apartamentów oraz piętra, na którym są one położone.  Cena Apartamentów rośnie wraz  z piętrem , natomiast maleje przy większej powierzchni.  Oferujemy Apartamenty w cenie od 16 tysięcy złotych za metr kwadratowy. W tej cenie klient otrzymuje luksusowy apartament  z całym pakietem udogodnień.

Najdroższe Apartamenty położone są na 48. piętrze – są to jedynie cztery największe i najwyżej oferowane przez nas Apartamenty o powierzchni od 142  do 222 mkw.  Tu cena sięga kilku milionów złotych.

Apartamenty dwupokojowe  mają powierzchnię od 50 do 70 m2 – ich cena zróżnicowana jest od piętra, na którym się znajdują, wahają się od 960 ty. zł (cena deweloperska ) do  1 mln 480 tys.zł za wykończony apartament.

Na większy, około 100 metrowy apartament należy przeznaczyć od 1 mln 410 tys. do nawet 1  mln 890 tys. zł za urządzony apartament.

W ofercie sprzedaży zostało około 40 apartamentów, nieliczne z nich położone są powyżej 36 piętra.

Czym projekt się wyróżnia?

Projekt zdecydowanie wyróżnia się na rynku mieszkaniowym, apartamentowym – poza wspomnianymi wyżej licznym korzyściami  – jak niepowtarzalna wysokość, niesamowita panorama  z okien apartamentu, zaawansowanie technologiczne, Apartamenty SKY TOWER oferują szereg dodatkowych udogodnień dla mieszkańców:

System HMS (Home Management System) - Wszystkie  apartamenty wyposażone są w inteligentny system zarządzania. Za pomocą smartfonów lub tabletów można kontrolować natężenie oświetlenia, temperatury, otworzyć i zamknąć okna, a nawet wybrać muzykę czy program telewizyjny.

Concierge - Mieszkańcy apartamentów korzystają  z usług concierge będącego do dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu.

Concierge pomoże we wszelkiego typu sprawach – od organizacji lotu, wyjazdu służbowego, poprzez zakup biletów na ciekawe wydarzenia - mecz ulubionej drużyny, zaproszenie na premierę sztuki teatralnej znanego reżysera czy unikalnego koncertu.

Usługi housekeeping -  wszystkie apartamenty w SKY TOWER objęte są usługami sprzątania i utrzymania porządku.

Galeria, handlowa, rozrywka, restauracje, sport

Mieszkańcy Apartamentów SKY TOWER nie opuszczając budynku mają dostęp do  wszelkich usług. W podium budynku znajduje się nowoczesna galeria handlowa tworzona przez sieć markowych sklepów, punktów usługowych, gabinetów kosmetycznych, punktów odnowy biologicznej i SPA.

Pasjonaci aktywnego wypoczynku skorzystają ze ścieżki joggingowej,  nowoczesnego klubu fitness, klubu bilardowego czy bowlingowego.

http://apartamentyskytower.pl/

Informacje o agencie/deweloperze
Inquire about this property
Imię i Nazwisko:
E-mail:
Tel.:
Wiadomość
Captcha:
Powered by FW Real Estate Pro: Joomla real estate component

Inne obiekty w okolicy